Türkçe   English   
facebook

 
İSTANBUL DÜNYAYA GÖR..
Rapora konutta balon olmadığına dair bir başka veri de 1 milyon ABD doları karşılığında alınabilecek metrekare büyüklüğü..
Devamı >
Çanakkale'de arsa fi..
İstanbul'a kurulan üçüncü Boğaz Köprüsü ve İzmit Körfez Geçişi Projesi'yle birlikte ulaştırma sektörünün üçüncü büyük ya..
Devamı >
SON DAKİKA ..
Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un yeni kabineyi tanımlarken “Reform ve Atılım Hükümeti“ ifadelerini kullanmasının çok i..
Devamı >
Satın Alınan Konutla..
Türkiye genelinde Nisan ayında satılan markalı konutların yüzde 34'üne banka kredisi, yüzde 34'üne senet, yüzde 32'sine ..
Devamı >
Yabancılara Konut Sa..
Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Nisan ayına ilişkin konut satış istatistiklerine göre, Nisan ayında yaban..
Devamı >
Takvim

 
Gerekli Linkler

 
SON DAKİKA ..

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un yeni kabineyi tanımlarken “Reform ve Atılım Hükümeti“ ifadelerini kullanmasının çok iyi okunması gerektiğini ifade eden Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, son birkaç gün içinde piyasalardaki olumlu havanın güzel günlerin habercisi olduğunu dile getirdi.

Efe Bezci, siyasetin kalbinin attığı Ankara'da özellikle iş dünyasına yön veren genç işadamları arasında “yeni hükümetle 2023'ün güçlü zemininin hazırlandığı” yolunda ortak bir görüş olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:
“Büyüyen Türkiye'de yaptıkları çalışmalarla yurt geneline örnek olan, ülkenin de önünde giden Ankaralı işadamları doğal olarak siyaseti herkesten fazla takip ediyor. Hükümet programının okunması, ardından kabinenin ilk toplantısı sonrası verilen mesajlarla birlikte sanki aylar süren sessizlik bozuldu, iş dünyasında ciddi bir hareket başladı. Belki büyük umutlar bağlanan İlkbahar dönemi özellikle bizim gibi inşaat ağırlıklı projeler üreten firmalar üzerinde son yılların en durgun dönemi olarak geçti ancak, önümüzdeki aylarda bu açığın hızla kapatılacağı umudumuz var. Yani yaz ayları bizim için önceki yıllara göre çok daha fazla çalışacağımız, üretimleri artıracağımız aylar olarak görünüyor. Ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün başına, Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak belediyecilikte destan yazan Mehmet Özhaseki'nin getirilmesini de ayrı bir şans olarak görüyoruz.”

Tarih : 27.5.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.


 
Paylaş
  

 

 
saat

 

 
 
Kredi Hesapla
 
https://www.tkgm.gov.tr/tr

https://www.tkgm.gov.tr/tr

 
Gerekli Linkler

 
Gazeteler